Redakcja

Beata Marek
Redaktor Naczelna

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, studiów podyplomowych z Ochrony Danych Osobowych i Informacji Niejawnych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Prawnik praktyk specjalizujący się w obsłudze podmiotów z sektora TMT (Technologie, Media, Telekomunikacja). 

Aktywna uczestniczka i koordynatorka wielu projektów, prelegentka na konferencjach i szkoleniach oraz autorka publikacji. Czynnie działa w wielu stowarzyszeniach związanych z bezpieczeństwem informacji w kraju i za granicą.  W wolnych chwilach dzieli się swoimi przemyśleniami na swoim blogu „cyberlaw.pl” .

 

Daria Gęsicka
Zastępca Redaktora Naczelnego

Doktorantka w Katedrze Prawa Cywilnego i Międzynarodowego Obrotu Gospodarczego UMK w Toruniu.

Laureatka nagrody im. Prof. J. Białocerkiewicza za najlepszą pracę magisterską napisaną na Wydziale Prawa i Administracji UMK.

Absolwentka filologii angielskiej, ze specjalizacją tłumaczeniową na Wydziale Filologicznym UMK. Członek Interdyscyplinarnego Koła Dóbr Niematerialnych.

Autorka publikacji z zakresu prawa prasowego oraz prawa autorskiego. Aktywna uczestniczka konferencji naukowych oraz projektów badawczych.

Interesuje się prawem autorskim, prasowym, własności przemysłowej, konkurencji oraz innymi gałęziami szeroko pojętego prawa cywilnego.

 

Szymon Luwidczak
Sekretarz

Student IV roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Stypendysta programu LLP-ERASMUS w roku 2012/2013 na Uniwersytecie w Getyndze.

Interesuje się ochroną danych osobowych, cyberprzestępczością, prawem internetu, dowodami elektronicznymi oraz prawem karnym skarbowym.